thikim.eu

Polak 10.02.2021

Krótka historia systemu wełnianego

Polecane: Portal z ogłoszeniami

Historia systemu wełnianego zaczyna się od XV-wiecznego triumfu benedyktynów, którzy rządzili dzisiejszą Turcją. Byli półoficjalnym stanem w północnych Włoszech na początku XIV wieku. Ich system składał się z krótkich, obcisłych bryczesów zakładanych na kolana. Ich zaletą było to, że zakrywały uda i były wyposażone w niski, krótki miecz zwany szalem. Jednak system brytyjski został zastąpiony przez włoski klasztor w Lourdes (założony w 1649 r.), Który używał dubletowych bryczesów wykonanych z usztywnionego papirusu. Korona, gules, była zwykle szyta dwa. Przy wyborze garnituru należy najpierw zastanowić się, czy tego typu bryczesami chcesz zakryć od kolan po kostki. Kostki zakryte są pagonami, a uda odkryte. Taka forma sprawia, że ​​garnitur wełniany jest bardziej elegancki.

Czym charakteryzują się garnitury wełniane?

Garnitur charakteryzuje się bardzo wysoką jakością mankietów, guzików, klap oraz guzików. Rękawy lniane mankiety i guziki, długość mankietów to ok. 5 cm. Kieszenie są skórzane. Szwy wykonano z pianki. Po lewej stronie znajdują się 3 kieszenie, a prawa (dodatkowa kieszeń po prawej) 3 miejsca na karty. Kieszenie są zawsze zapięte na pętelkę i przyszyte piankowymi guzikami. Przednia część mankietów jest lekko zwężana. Mankiety kolan są wykonane ze skóry lub gumy syntetycznej, a zwężane części ozdobione są wikliną. Kamizelka ma 3 mm grubości.

Spodnie i spodnie inspirowane wełnianym garniturem

Nowoczesny kombinezon jest bardzo trwały i wygodny. Klasyczny model nadal wyróżnia się białym kolorem i elegancką białą koszulą zapinaną na mankiety. Ta ostatnia jest bardzo rzadka. Najczęściej używanymi tkaninami w systemie wełnianym są bawełna i len. Bawełniany garnitur ma biały przód koszuli i głęboki granatowy tył. W połączeniu te tkaniny tworzą ciepłą, elegancką atmosferę oraz wysoką efektywność i komfort noszenia.

Wzór wełnianych bryczesów można zmieniać w trakcie procesu produkcyjnego - dolne są delikatniejsze i szybciej się schodzą, górne są bardziej widoczne i wymagają większej ostrożności w utrzymaniu. Najpopularniejsze kolory to biały, jasnoszary, pastel i grafit.

Polecane: Spodnie do jazdy konnej

Polecane: http://gryfajne.pl

Tagi: bryczesów kieszenie lipoliza bryczesów likwidacja bryczesów rodzaje bryczesów rozmiary bryczesów usuwanie bryczesów wyprzedaż bryczesów liposukcja bryczesów redukcja bryczesów